کارگاه Liquidity

تمام تریدرها بر اساس روش تحلیلی خود به بازار نگاه می کنند و سعی می کنند حرکت های قیمت را بر اساس شیوه تحلیل خود توجیه کنند. کاسبی روش های مختلف تحلیل، همیشه داغ است و هر چند وقت یک بار هم یک تکنیک یا استراتژی جدید در بازار سر و صدا می کند و بر سر زبان ها می افتد.

همه این تحلیل ها در نهایت افراد را برای خرید یا فروش مجاب می کنند و این موضوعی است که بیشترین اهمیت را دارد، چون اگر خرید و فروشی وجود نداشته باشد عملا بازار از بین خواهد رفت! پس حیات بازار، به تک تک معاملات آن گره خورده است و بازار در هر لحظه به سمتی حرکت می کند که بتواند بیشترین جذابیت را برای انجام یبیشترین حجم معاملات ایجاد کند و دست خریداران و فروشندگان بیشتری را در دست یکدیگر بگذارد و این همان مفهومی است که به عنوان “لیکوییدیتی” در بازار مطرح می شود؛ میزان سفارش ها و نقدینگی موجود در بازار که در زمان های مختلف و در سطوح قیمتی مختلف، متفاوت است.

در مبحث لیکوییدیتی، سرمایه های بزرگ در تعیین حرکت قیمت، نقش اصلی را بازی می کنند، چون افراد حقیقی با سرمایه های کوچکشان، هر کدام به شکلی به بازار نگاه می کنند و عملا، قدرت و اتفاق نظر کافی را برای جهت دهی به  حرکت قیمت ندارند. اما سرمایه بزرگ، حجم های بسیار بزرگ خرید و فروش را در بازار معامله می کنند و از منظر لیکوییدیتی، اهمیت بیشتری در حیات بازار دارند. 

از طرف دیگر، بازیگران بزرگ تر، در بسیاری از مواقع، خیلی بی سر و صدا، از لیکوییدیتی بازیگران کوچکتر به عنوان طعمه استفاده می کنند تا بتوانند حجم های بزرگتری  را در بازار معامله کنند. هدف کارگاه Liquidity، درک عمیق از ماهیت لیکوییدیتی و تحلیل ریزبینانه رفتار قیمت است که به شما کمک می کند با هر روش تحلیلی و در هر زمان، نشانه های حضور سرمایه های بزرگ را در بازار شناسایی کنید، کمتر طعمه سرمایه های بزرگ تر بشوید و بیشتر بتوانید با حرکت های بزرگ تر و مطمئن تر در بازار همراه شوید !

 در این کارگاه، به صورت مشخص ستاپ هایی برای ترید آموزش داده خواهد شد که هم به تنهایی و هم در کنار روش های دیگر تحلیل تکنیکال می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. به علاوه، در پایان این کارگاه به دیدگاهی کاملا متفاوت و عمیق در مورد عرضه و تقاضا دست پیدا خواهید کرد. همچنین موضوع روانشناسی ترید و مدیریت سرمایه به صورت کاربردی و با نگاه ویژه به چالش های پراپ تریدینگ در این کارگاه آموزش داده خواهد شد.

تضمین نتیجه مثبت 

نتیجه عمل به آموزش های این کارگاه، رسیدن به سوددهی مستمر در ترید است. از این رو، برای هزینه پرداختی، ضمانت بازگشت وجه در نظر گرفته شده است، یعنی اگر کسی به تمام آموزش ها به صورت مستمر عمل کند و به سود دهی نرسد، تمام مبلغ دوره به آن فرد برگشت داده می شود. دلیل این ضمانت، باور من به نتیجه بخش بودن این آموزش ها است و اینکه دوست دارم به شما هم کمک کنم با ذهنی آزاد و آرام، به من اعتماد کنید و به صد درصدِ چیزی که آموزش می بینید عمل کنید و نگران نتیجه نباشید و بدانید اگر ما با باور درست در مسیر درست حرکت کنیم، نتایج فوق العاده به صورت طبیعی وارد زندگی ما خواهند شد.

سر فصل کارگاه Liquidity

نگاه عمیق به بازار

استراتژی معاملاتی

روانشناسی ترید

هزینه کارگاه ۷.۸۰۰.۰۰۰ تومان

خرید دوره

پرسش های متداول

این کارگاه مناسب چه کسانی است؟

سطح کارگاه Liquidity پیشرفته است و مناسب کسانی است که نسبت به مفاهیم ترید و تحلیل تکنیکال شناخت دارند و به دنبال راهکاری برای درک عمیق حرکات بازار و اطمینان بیشتر و سودآوری  مستمر در مسیر ترید خود هستند.

آیا این کارگاه فقط برای ترید بازار فارکس مفید است ؟

بازار فارکس، بزرگترین بازار مالی دنیاست. آموزش های این کارگاه در بازار فارکس و در سایر بازارهای مالی مانند بورس و رمزارزها و هر بازار دیگری که شناخته شده باشد و لیکوییدیتی قابل توجهی در آن وجود داشته باشد قابل استفاده است

شرایط ضمانت بازگشت وجه چیست؟

کارگاه Liquidity سه ماه ادامه خواهد داشت. ( کلاس آنلاین، جلسات رفع اشکال و گروه تلگرام)

دوستانی که در این کارگاه شرکت می کنند پس از چند هفته آشنایی با کلیات موضوع و انجام تمرینات، موظف به ترید بر اساس استراتژی های آموزش داده شده هستند و هر تریدر تا پایان ماه سوم، باید حداقل۵۰ ترید به صورت مستند بر اساس این استراتژی انجام داده باشد. در صورتیکه بعد از اجرای کامل استراتژی با مدیریت ریسک مطرح شده در حداقل ۵۰ معامله، تریدر در حالت ضررده باشد، تمام هزینه پرداخت شده به او برگشت داده خواهد شد.