کارگاه VP
روزها ساعت‌ ثانیه

کارگاه VP

اغلب سیستم های تحلیل تکنیکال، بر اساس دو بعد اصلی بازار خلق شده اند: زمان و قیمت. این دو بعد، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار ما قرار می دهند، اما بازیگران بزرگ، که به حرکت بازار جهت می دهند، تصمیمات و معاملات خود را در لا به لای دو بعد زمان و قیمت، از دید بسیاری از افراد پنهان می کنند! بعد سوم بازار، “حجم” است که اطلاعات بسیار ارزشمندی را در مورد اهمیت سطوح قیمتی در خود جای داده است! با در اختیار داشتن حجم، فهم جدیدی از بازار، در اختیار تریدر قرار می گیرد و تصمیمات بازیگران بزرگ دنیا، با توجه هم زمان به زمان، قیمت و حجم، بیشتر آشکار می شوند. اینجاست که توجه به بعد سوم بازار و حرکت در مسیر تصمیمات بازیگران بزرگ می تواند برگ برنده ترید در بازارهای مالی باشد.

در کارگاه VP، پس از درک چرایی و مکانیزم حرکت قیمت در بازار، مفهوم حجم قیمتی به طور کامل، عمیق و در ساده ترین شکل مورد بررسی قرار می گیرد و استراتژی های ترید بر اساس ولیوم پروفایل ها (که بخشی از آن ها حاصل تجربیات شخصی من در بازار است) با جزئیات کامل و به صورت کاملا عملیاتی معرفی می شوند.

سر فصل کارگاه VP

آشنایی با مکانیزم حرکت قیمت

ولیوم پروفایل (VP)

استراتژی های ترید VP

هزینه کارگاه 3،800،000 تومان

خرید دوره

پرسش های متداول

این کارگاه مناسب چه کسانی است؟

کارگاه VP مناسب کسانی است که شناخت قابل قبولی نسبت به مفاهیم مقدماتی ترید و تحلیل تکنیکال دارند، ولی علیرغم همه تلاش ها، هنوز در بازار احساس سردرگمی می کنند، سوالات زیادی در ذهنشان بی جواب مانده و می خواهند  نگاه حرفه ای تر و عمیق تری نسبت به بازار های مالی داشته باشند و هم جهت با سرمایه های بزرگ، از بازار سود کسب کنند و جهش بزرگی در مسیر ترید خود داشته باشند.

پیش نیاز شرکت تو این کارگاه چیه؟

از نظر مهارت های ترید، شناخت مفاهیم مقدماتی ترید و شناخت مفاهیم پایه ای تحلیل تکنیکال، پیش نیاز این دوره محسوب می شود.(دوره مقدماتی ترید) به علاوه، از آنجایی که اصل تمام روابط در تمامی بازارها، عرضه و تقاضا است، دوستانی که از آموزش های دوره پیشرفته ترید استفاده کرده باشند، مفاهیم و استراتژی های مطرح شده در این کارگاه را بسیار خوب درک می کنند.

از منظر فنی، دسترسی به اندیکاتورهای ولیوم پروفایل، برای این دوره ضروری است. این اندیکاتورها در چند پلتفرم(مانند نینجا تریدر) و اکانت های غیر رایگان وبسایت تریدینگ ویو (پرو/پروپلاس/پرمیوم) در دسترس است که هر یک، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. در حال حاضر، انتخاب شخصی من، استفاده از اکانت های پولی  وبسایت تریدینگ ویو است.

آیا این کارگاه برای کسی که نمیخواد فارکس کار کنه و میخواد ارز دیجیتال کار کنه هم مفیده؟

مفاهیم کارگاه VP به شدت در بازار ارزهای دیجیتال، مخصوصا رمزارزهای پر طرفدار با مارکت کپ بالا (بیت کوین، اتریوم و …) کاربردی است و در طول جلسات کارگاه، مثال های زیادی در مورد رمزارزها برای استراتژی های مطرح شده وجود دارد.

من خودم تحلیل تکنیکال کار کردم. آیا آموزش های این کارگاه، به دردم میخوره؟

آموزش های این کارگاه، شما را با بعد جدیدی از بازار آشنا می کند و به شما کمک می کند کیفیت تریدهای خود را به طرزی باورنکردنی افزایش دهید، فارغ از اینکه سیستم تحلیل تکنیکال شما، بر چه اساس باشد.